aboutus

Youyue import&export Co.,Ltd

Youyue import&export Co.,Ltd Youyue import&export Co.,Ltd Youyue import&export Co.,Ltd Youyue import&export Co.,Ltd Youyue import&export Co.,Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Dünya çapında
No. Çalışanları: 200~210
Yıllık satış: 8 million-10million
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
Giriş

PP-R, PE, PE-RT, PP, PVC-U, boru ve bağlantı parçalarının yanı sıra elektrik bağlantı kutularının büyük bir üreticisi olan Chongzhou Youyue Pipe Technology Co., Ltd, 40'tan fazla bağlantı kalıplama ekipmanına ve 18 tam -Bilgisayarlı ekstrüzyon kalıplama üretim hatları, Dünyanın birçok yerini kapsayan bir dağıtım ağı ile şirket, plastik pazarında önemli bir rol oynamaktadır.

 

 

Çin Youyue import&export Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Bilimsel ve gelişmiş yönetim modu, yani yönetim kurulu liderliğindeki genel müdür sorumluluk sistemi, ISO9001 uluslararası kalite sistem sertifikası ile birlikte şirket tarafından uygulanmaktadır.

 

Çin Youyue import&export Co.,Ltd şirket Profili 1

Yetenek ekibinin yükseltilmesiyle şirket, tüketicilere hem yüksek kaliteli ürünler hem de daha iyi hizmetler sunuyor.

Çin Youyue import&export Co.,Ltd şirket Profili 2

Çin Youyue import&export Co.,Ltd şirket Profili 3

 

 

 

Çin Youyue import&export Co.,Ltd şirket Profili 4

Çin Youyue import&export Co.,Ltd şirket Profili 5

Çin Youyue import&export Co.,Ltd şirket Profili 6

Çin Youyue import&export Co.,Ltd şirket Profili 7

 

Çin Youyue import&export Co.,Ltd şirket Profili 8

 

20.000 metrekareyi aşan modern standartlaştırılmış atölyede, gelişmiş otomatik CNC ekstrüzyon ve enjeksiyon kalıplama, anahtar parçalar ve kontrol ekipmanlarını tanıtıyor ve yıllık 50.000 tondan fazla üretim kapasitesine ulaşmak için en son teknolojik süreci kullanıyoruz ve Youyue'nin pazar rekabeti için güvenilir ölçek garantisi.

Çin Youyue import&export Co.,Ltd şirket Profili 9

Tüm hammaddeler, Borealis, LG, Sinopec, PetroChina ve diğer büyük işletmelerin çevre dostu ve sağlıklı ürünlerinden, sıkı seçim ve kalite standartlarına sahip, bu da müşterileri büyük ölçüde azaltan;kullanımda bakım ve aşınma oranları ve aktif olarak Çin'de bir "yeşil" plastik boru modeli kurdu.

Çin Youyue import&export Co.,Ltd şirket Profili 10

 

 

Geçmiş

Chongzhou Youyue Pipe Technology Co., Ltd 2008 yılında kuruldu. Boruların üretimi ve dağıtımına odaklanıyoruz. Şirketimiz 2010 yılında denizaşırı ticarete başlamış ve dünyanın her yerindeki müşterilere hizmet vermiştir. 2021 yılına kadar Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa Birliği, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'dan müşterilerle işbirliği yaptık.

Hizmet

Çin'in güneybatı bölgesine dayanarak, dünya için büyük ve eksiksiz bir pazarlama hizmet ağı kurduk. Samimiyet ve dürüstlük, istikrar ve güvenilirlik işbirliği ilkelerini ve "önce müşteri, tüm kalbiyle hizmet" hizmet anlayışını takip eden şirket, hem pratik hem de proaktif olan satış öncesi, sırası ve sonrasında tatmin edici hizmetler sunan müşteriler. Ayrıca, bizi daha iyi bir marka haline getirmek için yüzlerce büyük ve orta ölçekli yerli işletme ile iyi bir stratejik ortaklık kuruyor. Size yüksek kaliteli ürünler ve tercihli fiyatlar ile hizmet vermek için içtenlikle işbirliği yapmayı umuyoruz.

Ekibimiz

Şirket, 30'dan fazla kıdemli mühendise ve 180 kalifiye teknisyene sahiptir, ürün Ar-Ge, kalite kontrol, müşteri hizmetleri ve diğer önemli görevlerde önemli bir rol oynayan genç kolej derecesi ve üzeri personel oranı %30'u aşmaktadır.

İletişim bilgileri